Alyva laukas internetiniame žemėlapyje
Kitas gatves, Biysk
- 10-oji Nižnė-Tsesovskaja
- 11-oji Nižnė-Tsesovskaja
- 15-й Мозырской Красногвардейской ордена Суворова кавалерийской дивизии
- 2-oji ligoninė Vzvoz
- 2-oji žalia
- 2 ketvirtis
- 2-я Мало-Угреневская
- 2-я Набережная
- 2-oji Nižnė-Tsesovskaja
- 2-asis Novosibirskas
- 2-я Речная
- 2-oji Sennaya
- 2-я Солнечная
- 2-asis šokas
- 232-oji pėstininkų divizija
- 3-oji Malo-Ugrenevskaja
- 3-oji Nižnė-Tsesovskaja
- 3-я Речная
- 3 Sennaya
- 4-oji Malo-Ugrenevskaja
- 4-oji Nižnė-Tsesovskaja
- 5-oji Malo-Ugrenevskaja
- 5-я Речная
- 7-asis Okolotokas
- kovo 8 d
- 8-oji Nižnė-Tsesovskaja
- 9-oji Nižnė-Tsesovskaja
- Александра Герцена
- Александра Матросова
- Александра Можайского
- Александра Пушкина
- Aleksandra Radiščeva
- Александра Суворова
- Алексея Кольцова
- Алтайская
- Амурская
- Андреевская
- Антона Чехова
- Aralas
- Аркадия Гайдара
- Аэродромная
- Barnaulskis Vzvozas
- Береговая
- Бийская
- Ligoninės transportas
- Borovaja
- Братская
- Namų ūkis
- Vežimas
- Валериана Куйбышева
- Vali Maksimova
- Василия Докучаева
- Василия Шадрина
- Верхне-Сибирская
- Verchne-Tsesovskaya
- Виктора Петрова
- Distiliavimo gamykla
- Виссариона Белинского
- Владимира Короленко
- Владимира Ленина
- Владимира Маяковского
- Воинов-Интернационалистов
- Voronežas
- Вячеслава Шишкова
- Georgijus Pribytkovas
- Главэлеватор
- Gorno-Altajaus
- Civilinis
- Riba
- Дальняя
- dekabristai
- Демидовская
- Деповская
- Dinamovskaja
- Дмитрия Пожарского
- Емельяна Пугачёва
- Ermak
- Ефима Мамонтова
- Железнодорожная
- Gamykla
- Zagorodnaja
- Translinijinis
- Zaozernaja
- Захара Двойных
- Žalias
- Žalias pleištas
- Znamenskaja
- Zoninis
- Ивана Крылова
- Ивана Третьяка
- Ивана Тургенева
- Ивана Турусова
- Ильи Мухачева
- Ильи Репина
- Имени Героя Советского Союза Васильева
- Sovietų Sąjungos herojus Trofimovas
- Irkutskas
- Irtyšskaja
- Каменская
- Kas ketvirtį
- Кедровая
- Кирпичная
- Kliučevskaja
- Кожзаводская
- Kolektyvinis
- Trumpas
- Katilinė
- Kotova
- Крайняя
- Красильникова
- Raudona
- Krasnoarmeiskaja
- Krasnogvardeiskaja
- Красногорская
- Краснооктябрьская
- Baudžiava
- Крестьянская
- Кузнецкая
- Кузьмы Минина
- Лазурная
- Leningradskaja
- Леонида Метелёва
- Lesnaya
- Лесная Поляна
- Лесопильная
- Линейная
- Луговая
- Levas Tolstojus
- linų augalas
- Максима Горького
- Максима и Николая Казанцевых
- Мало-Угренёвская
- Inžinieriai mechanikai
- Межпланетная
- Melnichnaya
- Михаила Калинина
- Михаила Кутузова
- Михаила Лермонтова
- Михаила Ломоносова
- Михаила Митрофанова
- Михаила Фрунзе
- Močiščenskaja
- Geležinkelių ministerija
- Pylimas
- Naftos saugykla
- Nižnė-Tsesovskaja
- Николая Гоголя
- Николая Щорса
- Nauja
- Новосибирская
- Облепиховая
- Obskaja
- Огородная
- Ozernaja
- Oktyabrskaya
- Олега Кошевого
- Onežskaja
- Palaikymas
- Павла Корчагина
- Памирская
- Lygiagretus
- Parkovaya
- Pervomaiskaja
- Песчаный Карьер
- Petra Merlina
- Петра Чайковского
- Подгорная
- Полевая
- Privokzalnaya
- Пригородная
- Primorskaja
- Priobskaja
- Приречная
- Proletarskaja
- Pramoninis
- Проточная
- Путевая
- Путейская
- Раздольная
- Revoliucijos
- Речная
- Ростовская
- Садовая
- Samara
- Saratovskaja
- Sevastopolis
- Сельская
- Сельскохозяйственная
- Семёна Михайлова
- Sennaya
- Sergejus Lazo
- Sibiro
- sovietinis
- Sušildytas
- Солнечная
- Solnechnaya Poliana
- socialistas
- Spekova
- Сплавная
- Senoji skerdykla
- Stakhanovskaja
- Степана Разина
- Тараса Шевченко
- Tula
- CHPP-2
- Угольная
- Perkusija
- Урожайная
- Феликса Дзержинского
- Хлеборобная
- Центральная
- Tsesovskaja
- Чарльза Дарвина
- Čeliuskincevas
- Chemrovskaja
- Школьная
- Южная
- Юности
- Ягодная